Regulamin 3

 

Regulamin sklepu internetowego:
Warunki ogólne:
Sklep internetowy REGMAR.pl jest prowadzony przez firmę REGMAR.pl Marek Jochem wpisaną do Ewidencji Działalności Gospodarczej pod numerem: 252/08 z siedzibą w Kędzierzyn-Koźle przy ul. 8-Marca 5.Regon 160204313. nip 749-102-54-14

 1. Wszystkie podane ceny są cenami brutto, zawierają podatek VAT.
 2. Podane ceny nie stanowią oferty w świetle art. 66 ust. 1 kodeksu cywilnego.
 3. Firma REGMAR.pl zastrzega sobie prawo do zmian cen towarów, przeprowadzania oraz odwoływania akcji promocyjnych.

  Ochrona danych:

  Wszelkie dane podawane w sklepie internetowym REGMAR.pl są poufne. Nie będą udostępniane osobom trzecim oraz innym podmiotom gospodarczym. Każdy klient ma prawo do wglądu, poprawiania oraz kasowania swoich danych. Za zgodą klienta dane mogą być wykorzystane do celów marketingowych ( promocje, newsletter ) przez sklep internetowy REGMAR.pl ( podstawa prawna: Ustawa o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997 )

  zamówienia
 1. Wszystkie przesyłki wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej SIÓDEMKA. Możliwy jest także odbiór osobisty w naszym sklepie w Kędzierzynie-Koźlu ul. Sławięcicka 16 od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00.
 2. Warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza umieszczonego na stronie REGMAR.pl
 3. Po wypełnieniu formularza klient otrzyma e-mail z linkiem do potwierdzenia zamówienia (bez potwierdzenia zamówienia nie będą realizowane)
 4. Po wpłacie pieniędzy na nasze konto wysyłamy przesyłkę w przeciągu 1-2 dni roboczych od momentu zaksięgowania przelewu.
 5. Nie wysyłamy towaru poza granice Polski


  ODSTĄPIENIE OD UMOWY

  Możliwości i warunki odstąpienia od umowy zawartej przez Konsumenta na odległość określa ustawa z dnia 2 marca 2000 r. o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. z dnia 31 marca 2000 r.). W szczególności jej następujące regulacje:
  W przypadku odstąpienia od umowy Klient zobowiązany jest do poinformowania sprzedawcy o tym fakcie - dostarczając pisemne oświadczenie osobiście lub przesyłając je na adres siedziby sprzedawcy w terminie 14 dni od dnia odebrania zakupionego towaru. Klient jest zobowiązany do dostarczenia na własny koszt na adres siedziby sprzedawcy zwracanego towaru w terminie 14 dni od złożenia pisemnego oświadczenia o odstąpieniu od umowy. Zwrócony sprzedawcy towar i jego opakowanie musi być w stanie nie zmienionym, kompletnym, nie noszącym śladów używania, chyba że zmiana wynika z czynności mieszczących się w granicach zwykłego zarządu.
  Sprzedawca jest zobowiązany do zwrotu pieniędzy za zwrócony towar w terminie 14 dni od otrzymania towaru zwróconego w drodze odstąpienia od umowy. Warunkiem otrzymania zwrotu pieniędzy jest zwrot towaru i jego opakowania na warunkach wskazanych wyżej, w wymienionym terminie. Uprawnienie do odstąpienia od Umowy nie wyłącza uprawnień Użytkownika wynikających z odpowiedzialności sprzedawcy za wady towaru oraz gwarancji producenta.


  Płatność
  REGMAR.pl Marek Jochem
  47-230Kędzierzyn-Koźle
  ul. 8 Marca 5
  Konto Numer:
  94105015171000009063036405
  Konto Bank:
  ING BANK ŚLASKI
  bank_logo
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl